GRZEGORZ RAJDEK 5
SEBASTIAN STARZEWSKI 5

MAREK BEDNARZ 4
DANIEL MOSKAL 5

Do pojedynku z liderem przystępujemy tylko w 8 osób(Ruszała i Orzech godzinę przed pojedynkiem dali znać że jednak nie bedą w stanie zagrać).Mecz rozpoczyna się (chodz prawie cały trwał) przy mocno padającym deszczu.I to my mamy przewagę która polegała na tym że cały czas rozgrywamy piłkę na połowie rywala.Niestety po mimo kilku dogodnych sytuacjach zamiast prowadzić min.3-0 to po ewidentnych błędach naszego bramkarza przegrywamy 0-2.Tak kończy się pierwsze 20 minut.W przerwie jednak motywujemy się tym że nasza skuteczność strzelecka wróci i wygramy ten trudny pojedynek.Niestety w 25 minucie błąd naszego obrońcy i na tablicy świetlnej wynik brzmi 0-3.Wtedy następuje coś czego się nikt chyba nie spodziewał że nastąpi.Na plac boju po raz drugi wchodzi menago Moskal i w przęciągu 2 minut przy dużym jego udziale szczególności przy pierwszej bramce Nogaja(ostatnie podanie) oraz rozpoczęcie akcji przy bramce Starzewskiego przegrywamy już tylko 2-3.Ukleja schodzi-KS Hołota rozpoczyna od środka i tracimy bramkę w bardzo dziecinny i prosty sposób w stylu a la Żebracki,napastnik sam od połowy mija naszych zawodników(szczególnie nie popisał się Drżał) i tracimy czwartą bramkę.Po tej bramce niestety nasz zespół się nie potrafi podnieść.W końcowych 12 minutach tracimy kolejne 2 bramki i porażka niestety staje się faktem.Podsumowując całe spotkanie trzeba napisać że gdyby (aby) w pierwszej połowie nasi atutowi zawodnicy Czerkowicz i Rajdek wykorzystali swoje szanse strzeleckie,gdyby nasz bramkarz miał lepszy dzień i gdyby Drżał nie zagrał słabego meczu to byśmy .....wygrali-ale w tym dniu za dużo było GDYBANIA I ABY.
Niestety po tej porażce spadamy na 4 miejsce w tabeli 2 ligi.
Przed nami ogromna szansa powrotu na te właściwe tory w pojedynku 8 kolejki,który rozegramy w czwartek 23 pażdziernika o godz.19.15 z Smerfami,którzy zamykają tabelę ligową.

opis  organizatora:

Po siódmej kolejce w II lidze z jednopunktową przewagą w tabeli wciąż na czele KS HOŁOTA. W dobrym i szybkim meczu z SZAROTKĄ początkowo mogliśmy oglądać wyrównaną "wymianę ciosów". Jednak z upływem czasu to właśnie KS HOŁOTA pokazała więcej determinacji i waleczności co zaowocowało kolejnymi bramkami a w rezultacie zwycięstwem 6:2. Warto nadmienić, że mecz odbywał się przy padającym deszczu ale to tylko była "woda na młyn" rozpędzającej się KS HOŁOTA...