• autor: ricardinio,ukl, 2014-10-02 16:15

4 KOLEJKA ALO

SZAROTKA bar mleczny----Podkarpacie 4-3 (2-1)

bramki

7 min BEDNARZ MAREK 1-0
15 min CZERKOWICZ JACEK 2-0
18 min 2-1
27 min CZERKOWICZ JACEK 3-1
33 min 3-2
37 min CZERKOWICZ JACEK 4-2
39 min 4-3

czytaj  więcej .........

18 min 2-1
33 min 3-2
39 min 4-3

Szarotka Bar Mleczny - Podkarpacie 4:3
Podkarpacie ciągle nie może wyjść z trudnej sytuacji. W 4 rozegranych dotąd meczach udało im się wygrać tylko raz i z 3 punktami na koncie zajmują 8 miejsce w tabeli. Odwrotna sytuacja jest w Szarotce. Odmieniona przed jesienną edycją drużyna pewnie zdobywa kolejne ligowe punkty i dzięki zwycięstwu nad Podkarpaciem awansuje na drugie miejsce. W Szarotce na pochwałę zasługuje występ Jacka Czerkowicza, strzelca trzech bramek. Podkarpacie w drugiej połowie przycisnęło rywala jednak zabrakło czasu na bramkę wyrównującą.

opis Uklejki

<>CZERKOWICZ SHOW !!!>>

Z Podkarpaciem przyszło nam się zmierzyć w IV kolejce ALO.Już na wstępie brak Rajdka,Sołtysa oraz Orzecha zasmuciła menago Moskala.
Mecz rozpoczyna się od spokojnej gry czyli standart naszych 5 minut.Najczęsciej przy piłce był Jacek Czerkowicz,który rządził i dzielił drużyną i piłką.W 10 minucie z linii obronnych do przodu ruszył Bednarz i popularny Sido uzyskał dla nas prowadzenie.Dalej to Klub Pilkarski Szarotka Rzeszów był lepszym zespołem co udokumentował w 15 minucie Jacek Czerkowicz strzelajac jak się pózniej okazało pierwszą swoją bramkę.Przed przerwą jednak tracimy bramkę i zaczynają się w naszych szeregach kłótnie i nieporozumienia.Na szczęście do przerwy pozostało tylko 2 minuty i w przerwie w mocnych słowach wyjaśniamy zgrzyty.Druga odsłona to wyrównana gra obydwóch rywali,ale to my w 27 minucie trafiamy na 3-1 za sprawą Jacka Czerkowicza.Rywale dochodzą nas na kontaktową bramkę w 33 minuty i ostatnie 7 minut zapowiadają się na bardzo nerwowe.Ale w tym dniu mieliśmy JACKA CZERKOWICZA,który w 37 minucie ustrzela hatricka a nam daje spokojniejsze końcowe minuty.W 38 minucie sędzia główny ukraiński Nykola M daje Moskalorwi kontrowersyjną żółtą kartkę i musimy grać w osłabieniu.Niestety zamieszanie w naszym polu karnym wykorzystuje napastnik rywala i już jest 4-3.Sędzia przedłuża mecz o 2 minuty a my wyprowadzamy kontrę po której brutalnie faulowany jest GRACZ MECZU Czerkowicz i sędzia nie chętnie ale z musu daje żółtko rywalowi i wtedy już staje się pewne że ten mecz wygramy,po mimo powiedzmy sobie szczerze nie za pięknej naszej grze.Ale kapitalna gra Czerkowicza z o dziwo bardzo dużo biegajacym i nieżle grajacym Nogajem a także dobrze trzymający tyły Drzał wspomagającym Bednarzem dają nam kolejne 3 pkt.