3 kolejka  ALO

SZAROTKA bar mleczny----Zt Tanzing 3-2 (1-2)

bramki:
9 min 0-1
12 min 1-1 NOGAJ (KARNY)
17 min 1-2
27 min samobój 2-2
37 min NOGAJ 3-2

czytaj   więcej  ......

bramki:
9 min 0-1
17 min 1-2

KACZOR BARTEK 5 5

Do naszego trzeciego pojedynku gotowych do gry mamy 10 zawodników,w tym debiutanta Sido- Marek Bednarz.Wychodzimy w składzie;Latusek-Bednarz-Drzał-Rajdek-Wisz-Sołtys.Pierwsze 5 minut wygląda tak samo jak w I kolejce czyli my operujemy piłką wymieniając dużo podań,próbując przedostać się pod bramkę rywala.Po 8 minutach następują zmiany i nasza gra siadła,to rywal zaczyna grożniej atakuje i po błędzie Ruszały tracimy bramkę.Po tej stracie znowu zrywamy się do ataków.W 12 minucie szarżującego w polu karnym rywala Bednarza wycina obrońca ZT Tanzning a sędzia Rafał Szydełko bez wahania wskazuje na "wapno".Rzut karny pewnie wykorzystuje nasz sponsor Tomasz Nogaj.To już drugie trafienie w tej lidze z karnego "Nela".Ostatnie 7 minut I połowy to zrywane ataki z obydwóch stron,lecz niestety to my tracimy bramkę,tym razem po błędzie Rajdka.W przerwie krótkie motywujące słowa menago Ukleji i ruszamy do odrabiania strat.Jednak po mimo naszej lekkiej przewagi (szczególnie kiedy gra pierwsza 5-tka)nic nie chce wpaść do sieci rywala.Aż nadchodzi 27 minuta kapitalne szarpnięcie Nogaja po skrzydle zagrywa pod bramkę a tam naszych snajperów wyręcza jeden z obrońców pakując piłkę do swojej bramki.Od tej pory trwa wyrównana walka,raz my wychodzimy z kontrą,raz rywal próbuje nas skarcić za błędy z wyprowadzaniem ataków,ale wreszcie swój kunszt bramkarski pokazuje golkiper futsalowego Heiro Futsal Rzeszów Łukasz Latusek,który broni w trudnych sytuacjach.Gdy do końca pojedynku pozostało 4 minuty,my stawiamy wszystko na jedną kartę ,wychodząc wyżej do rywala i kryjąc go już na jego połowie.I to przynosi efekt o dziwo bardzo szybko.Uwikłany w dryblingu bramkarz rywali traci piłkę na rzecz Nogaja a on zdobywa jak się póżniej okazało bramkę na wagę 3 pkt.Podsumowując całe spotkanie można było by w dwóch zdaniach.Jest skład,są zmiany,jest gra.JEST WYGRANA !!!
Odnotować jeszcze trzeba że kapitalny mecz,ja nie pamiętam od kiedy rozegrał
TOMASZ NELU NOGAJ,strzelając dwie bramki,asystując przy jednej,rozgrywając,trzymając piłkę wtedy kiedy to trzeba było uczynić.
Za tydzień w nasze szeregi wraca nasza gwiazda Jacek Czerkowicz i w pojedynku rozegranym w środę 24 września o godz,18.45 liczę na kolejne 3 pkt.ukl

Z boku naszej ekipie dopingowali Ori z koleżanką,Romano,Dzierżak,Strzępuś,Dupeczka,Daro,Szymek i inni

Szarotka Bar Mleczny - ZT Tanzig 3:2
Początek spotkania należał do Tanzig. Bardziej poukładana gra i spokój w rozgrywaniu akcji. Szarotka długo wchodziła w mecz. Po bramkach Zięby i Łuczyka Tanzig objął prowadzenie różnicą dwóch bramek. Do przerwy 2:1, trafienie dla Szarotki Nogaja z rzutu karnego. W drugiej połowie inicjatywę przejęła Szarotka. Tanzig utracił pewność gry i wycofał się na własną połowę. Skomasowane ataki Szarotki zaczynały przynosić efekt. Mnóstwo pracy miał bramkarz Tanzig. W 36 minucie drugi raz na listę strzelców wpisał się Tomasz Nogaj i dał swojej drużynie drugie zwycięstwo w tej edycji.