ANDRIY DOROFEEV 2

kierownik SZYMON SANOCKI
II trener MARIUSZ RUSZAŁA -RUPEZ

RELACJA ORGANIZATORA

Czwartym meczem tego wieczoru miało być spotkanie DarkDentu z Podkarpaciem. Zgromadzeni kibice zapewne liczyli na świetne widowisko, ale to co wydarzyło się w ciągu tych 40 minut – na pewno – przerosło najśmielsze oczekiwania. Mecz lepiej zaczęli zawodnicy Moskala, którzy w pierwszej minucie objęli prowadzenie po precyzyjnym strzale Romana. Jednak już 3 minuty później za sprawą Sebastiana Gryciuka było 1:2 – najpierw płaski strzał przy słupku, a później kropnięcie jak z armaty pod poprzeczkę – właśnie tak z 1:0 zrobiło się 2:1. Po 10 minutach mogło być co najmniej 5:1, jednak niesamowite interwencje Adamczyka, spowodowały, że było tylko 3:1, bo w 15 minucie po asyście Gryciuka na listę strzelców wpisał się jeden z jego kolegów z drużyny. W 17 minucie Roman strzałem tuż przy słupku po dośrodkowaniu Kędziora przywrócił DarkDent do gry. Po przerwie drużyna Szarotki wzięła się ostro do roboty, po 5 minutach z 3:2 zrobiło się 3:4, dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Płodzień. Chwilę potem po raz kolejny ukąsili zawodnicy Podkarpacia – Gryciuk po raz kolejny wrzuca, tym razem do Czerwonki, który strzela na 4:4. 37 minuta i Roman kompletuje hat-tricka, świetny strzał, nieomal identyczny jak jego pierwsza bramka znów zaskoczył bramkarza przeciwników. W 40 minucie Sebastian Gryciuk zza pola karnego strzelił można powiedzieć - nie do obrony, nie do obrony dla normalnego bramkarza, ale w tym meczu Adamczyk był po prostu – jak już wcześniej wspomniałem – niebywały, sparował piłkę na rzut rożny. Kolejna akcja i Gryciuk znów uderza, tym razem piłka odbija się od dwóch słupków, przelatuje po linii bramkowej i trafia w ręce Adamczyka. Ogromny pech Podkarpacia, ogromne szczęście DarkDentu.

Tabela II Liga

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 2 6 2 0 0 11 - 6 +5
2. plus 2 4 1 1 0 9 - 6 +3
3. plus 1 3 1 0 0 5 - 0 +5
4. minus 1 3 1 0 0 3 - 1 +2
5. minus 2 3 1 0 1 2 - 1 +1
6. minus 2 3 1 0 1 7 - 8 -1
7. plus 2 3 1 0 1 6 - 7 -1
8. plus 2 3 1 0 1 5 - 8 -3
9. minus 2 1 0 1 1 4 - 5 -1
10. minus 2 0 0 0 2 5 - 8 -3
11. minus 2 0 0 0 2 0 - 7 -7